מנוף סל להשכרה

מנוף סל להשכרה

מנוף סל להשכרה יכול לשמש למגוון עבודות שונות בגובה. המנוף יכול להיות מותקן על גבי משאית ולהיות מופעל על ידי בעל מקצוע מוכשר ומנוסה, כמו גם בעל הסמכה. על המשאיות להיות מתוחזקות היטב ועל התהליך להיות בפיקוח תואם.

מנוף סל להשכרה: איך ניגשים למלאכת תמחור השירות?

ישנן כל מיני דרכים לתמחר שירות של מנוף סל להשכרה, והם יכולים להתבסס על מספר גורמים. הגורם הראשון יהיה זמן העבודה. שכן, התמחור עבור עבודה של שעתיים יהיה שונה מתמחור עבור עבודה של 5 שעות. החישוב לא מתבסס על עלות חומרי בנייה, או הנפה לקומה שביעית או עשירית, אלא ספציפית על הזמן בו עושים שימוש במנוף. ניתן להתייחס על פי כן, לעלויות של השכרה שעתית ואף יומית כדי לראות מה יכול להיות יעיל יותר.

מנוף סל להשכרה: עבודה לגובה ולאורך (תנועה במרחב)

אף על פי שאמרנו שמספר הקומה לא כזה משנה כשמתמחרים שירות מנוף סל להשכרה, עדיין, הגובה שבו עושים את העבודה יכול להשפיע על המחיר. יתרה מכך, גם סביבת העבודה יכולה להשפיע על המחיר. באם מדובר על אזור גאוגרפי עם צפיפות אוכלוסין שיותר קשה לנייד את המנוף (ואולי גם לוקח זמן רב יותר להזיז אותו ממקום למקום), המחיר יהיה שונה מאשר בעבודה עם המנוף בשטח פתוח שקל לתמרן את המשאית בתוכו.

מנוף סל להשכרה: תמיכה במשימות גבוהות

מנוף סל להשכרה יכול לסייע לאנשים לבצע כל מיני משימות בגובה, באופן די יעיל וישיר. לדוגמה, גיזום עצים זו משימה שיכולה להתרחש בגובה. לעתים גם בגובה רב. כמובן, ניתן לקשור את אותו אדם לעץ, ולטפס באופן ידני עם הרצועה, עד שמגיעים לגובה שרוצים להגיע אליו ומשם להתחיל לגזום. ובכן, במקום לעשות את כל זה, ניתן לעמוד על הסל שבמנוף ופשוט לתת למנוף להעלות את האדם לגובה הרצוי. למעשה השימוש במנוף יכול להיות בטיחותי יותר באופן יחסי לשיטות "טיפוס לגובה" אחרות למטרת גיזום עצים.

מנוף סל להשכרה: גם לעניינים עירוניים לחלוטין

באופן דומה לגיזום עצים, גם החלפה וטיפול בגופי תאורה יכולים להיעשות על ידי מנוף סל להשכרה. וזאת כאשר מדובר על עמודי תאורה שיכולים להיות די גבוהים. בין אם במגרש ספורט כלשהו, בפאתי רחוב ציבורי, בבניינים מסוימים וכן הלאה. וזאת כדי להחליף את גופי התאורה, לנקות, ולאפשר תחזוקה שוטפת. באופן דומה, גם שילוט חוצות ניתן להחליף ולטפל מתוך שימוש במנוף סל שכזה. בייחוד אם אין גישה לסולם וגם כאשר מתעניינים בהתקנת שילוטים חדשים.

למעשה, יש המון סוגים של התקנות שניתן לבצע על ידי מנוף סל להשכרה כמו התקנת מצלמות אבטחה, מזגנים, מסכים גבוהים וכן הלאה.

ניתן ליצור עימנו קשר כדי לשמוע פרטים נוספים על מנוף סל להשכרה.