טלוויזיה כבלים ולווין

מחפשים ספק טלוויזיה כבלים ולווין ? הגעתם למקום הנכון, קראו עוד בכדי להבין מי הספק הדרוש לכם.

מדריך לבחירת ספק טלוויזיה כבלים ולווין

כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים ספק טלוויזיה כבלים ולווין.

מה בסך הכול ביקשתם?

כל כך הרבה מידע בשביל לראות קצת טלוויזיה? לצפות בכיף בטלוויזיה, לגלוש קצת באינטרנט, לשלוח כמה מיילים, להתקשר לכמה חברים ולמשפחה. מישהו דיבר על לוויינים, על סיבים אופטיים, על כבלי תקשורת בין-יבשתיים, על חבילות טריפל ועל הפקות מקור?

כל כך הרבה מידע בשביל לראות קצת טלוויזיה?

לא נורא, יש גם צד חיובי לכל הסיפור: ככל שגוברת התחרות, חברות התקשורת מציעות חבילות מפתות יותר ויותר , ומכל המהומה שנוצרה, אתם, הצרכנים, מרוויחים. מובן שהכול הוא עניין של ביקוש.

כל מה שצריך לעשות הוא להשקיע חמש דקות, ללמוד קצת על ההבדלים בין "הוט" ובין "יס", להחליט מה מתאים ולשכוח מכל הסיפור.

בחרו מה שטוב לכם ואת מי שמציע לכם את המחיר הטוב ביותר.

בחירת ספק טלוויזיה- "יס" או "הוט"?

בתחום ספק טלוויזיה כבלים ולווין התחרות היא גם על התוכן וגם על המחיר.

קודם כל ודאו שאתם מקבלים תוכן עשיר ומגוון. לכו לחברים, זפזפו להנאתכם, תראו מה מושך את תשומת לבכם. שימו לב שיש ערוצים המשודרים בשתי החברות ויש ערוצים ייחודיים.

אם אתם, כמוני, אוהבים את ערוץ 8, המשודר רק ב"הוט" ונהנים (מאוד) מהסדרה "בטיפול", המשודרת בערוץ 3 של "הוט", אין שום סיבה שתבחרו ב"יס" כי לא תמצאו שם את מה שאתם מחפשים. המחיר לחבילת ערוצים בסיסית דומה (אם לא זהה), ולכן ההחלטה פשוטה – אני רוצה את מי שמספק לי את התוכן הטוב ביותר. לטעמי, "הוט" מנצחת בגדול. הסרטים ב"הוט" מגוונים יותר, הסדרות מעניינות יותר והחבילות גמישות ונוחות. אני יכול לבחור את חבילת התוכן המעניינת והמתאימה לי ביותר.

תוכן הוא החלק הפשוט, או שמרוצים ממה שרואים או שלא מרוצים. כל הסיפורים סביב הם שנוטים לבלבל אותנו. שידורי הטלוויזיה המודרניים אינם מסתיימים רק בזפזופ בין ערוצים, יש עוד מגוון שירותים ש"הוט" ו"יס" מציעות. הממיר המקליט הוא אחד מהם.

"הוט" קוראת לו הוט Magic ו"יס" – "יס מקס". ממיר כזה יכול להקליט כל תכנית או סרט המשודרים באחד הערוצים, וכך אתם לא תפסידו שום דבר.

כמה זה עולה? האמת שהמחירים משתנים מלקוח ללקוח ומחבילה לחבילה, אבל למשל אם תבקשו לשדרג את הממיר שלכם לממיר המקליט ב"יס" תשלמו תשלום חד-פעמי ותשלום חודשי הכפול משל "הוט". נכון, לממיר שלהם יש זיכרון קצת יותר גדול, אבל בשימוש יום-יומי זה לא מהותי. בשורה התחתונה – הוט מג'יק משתלם יותר.

גם אם תבחרו לצאת מהחבילה לפני תום תקופת ההתחייבות, "הוט" מגלה גמישות יתרה גם אם תבחרו לצאת מהחבילה לפני תום תקופת ההתחייבות, "הוט" מגלה גמישות יתרה ב"יס" התשלום הוא 650 ₪, ואילו ב"הוט" התשלום הוא רק 590 ₪

שירות אחר ש"הוט" מציעה הוא הוט VOD, שירות בלעדי, ספרייה ענקית של סרטים ושל סדרות שבהם אפשר לצפות לפי הזמנה, בכל זמן שרוצים. ב"יס" הספרייה הזו מוגבלת רק לסרטים, ואילו ב"הוט" יש גם סדרות, וחלק מהתכנים ניתנים בחינם. לקראת החופש הגדול, לדוגמה, תכניות רבות המתאימות לילדים ולבני נוער, זמינות לצפייה בחינם בשירות לכבוד הקיץ.

גם פה "הוט" מנצחים, ואם יורשה לי להוסיף – ובגדול.