וילונות חשמליים

וילונות חשמליים – לשלוט בכמות האור הנכנסת לבית – בישיבה על הכורסה שבסלון

אור טבעי הינו התאורה הנעימה ביותר שיש ובישראל, בדרך כלל, ניתן ליהנות ממנו במשך מרבית עונות השנה ולאורך שעות רבות ביממה. כשאתם נמצאים בסלון הבית, במקרים רבים תוכלו אפילו לוותר על הדלקת גוף תאורה ולהסתפק באור השמש שנכנס הביתה, אשר עשוי להספיק לצורך הפעילויות השוטפות. עם זאת, ויסות האור הוא עניין חשוב ופעמים רבות תרצו להעניק לעצמכם פרטיות, בעיקר אם אתם מתגוררים בסמוך מאוד לבתים של השכנים. התקנת וילונות יכולה להוות עבורכם פתרון אופטימלי, המאפשר נוחות ודינמיות ובעיקר שליטה על עוצמת האור הטבעי שנכנסת הביתה. 

וילון חשמלי – למי זה מתאים?

וילונות חשמליים נחשבים כיום לסטנדרט בלתי מתפשר, של אנשים שאוהבים להרגיש שהם גרים בסביבה המפנקת והנוחה ביותר שיש. וילונות מסוג זה מגיעים עם מנגנון המאפשר לשלוט בהם ממרחק וזוהי , למעשה, נוחות במיטבה: למעשה תוכלו, בלחיצת כפתור, להרים או לגלול מטה את הוילון ולהחליט האם השמש תיכנס במלוא עוצמתה אל תוך הבית, או שדווקא החשכתו תתאים לכם יותר.

וילון מסוג כזה יכול להתאים לכל מי שמעוניין במקסימום של פינוק וחדשנות בבית שלו והוא נותן מענה נהדר למי שאינו מעוניין לקום בכל רגע מחדש כדי להסיט את הוילון, אלא מעדיף לייצר לעצמו את הסביבה הנעימה ביותר, מבלי לקום מהכורסה.

איך בוחרים וילונות לבית?

בחירת וילונות חשמליים צריכה להתבצע מתוך התאמה לסגנון העיצוב, שאותו אתם מעניקים לבית שלכם. המגוון הרחב שניתן לבחור ממנו, מאפשר לכל אחד להתאים את הוילון – ואפילו עבור כל חדר בנפרד – לעיצוב הפנים בבית ולמראה שהוא מבקש להעניק לו.

הפונקציונליות של הוילון והרלוונטיות שלו לחלל שבו הוא מותקן בבית, מורכבת משני חלקים עיקריים:

העיצוב

וילון צריך להיראות נהדר ולהשתלב בצורה טובה עם הרקע שלו, כלומר הקיר שעליו הוא תלוי. תוכלו לבחור בין גוון ש"נטמע" בקיר ודומה לצבעו עד מאוד, או דווקא בגוון נועז ודומיננטי של וילון, שהופך אותו לאלמנט קישוטי בפני עצמו.

הפרקטיות

וילונות חשמליים צריכים למלא את תפקידם כראוי, משמע להתאים בגודלם ובעצם המנגנון שלהם, אל החדר עצמו ואל השוהים בתוכו. ייתכן שבחדר מסוים, מסיבות שונות, תעדיפו וילון חשמלי, לעומת חדר אחר שבו דווקא וילון "רגיל" העשוי בד, יתאים לכם יותר. כך או כך, רגע לפני הרכישה חשוב להבין לעומק את המשמעויות של רכישת וילון כזה או אחר ואת האופן שבו השימוש בהם ישפיע על ההוויה בבית.

כדאי לקבל ייעוץ מקצועי לבחירה נבונה של וילונות

הוילונות המגוונים של חברת אקספרס דיזיין יכולים להתאים לסגנונות עיצוב שונים, לכן חשוב שתדעו לבחור את הפריט הנכון לכל אחד ואחד מן החללים בבית הפרטי שלכם. ייעוץ מקצועי של מומחים בתחום הוילונות יעניק לכם את המידע הדרוש, לצורך רכישה חכמה של וילון ולהשלמת המראה המושלם של הבית.