התחדשות עירונית

הכירו את האיש שיסייע לכם בפרויקטים של התחדשות עירונית

רוצים למכור או לרכוש דירה הנמצאת בהליכי תמ"א, ומחפשים עורך דין לסיוע בעת פרויקטים של התחדשות עירונית? אם כך, אז אתם חייבים לקרוא את המאמר הבא.

במידה ואתם בדיוק רוצים לקנות, למכור או להשכיר דירה שבדיוק נמצאת בעיצומו של פרויקט להתחדשות עירונית, ודאי גיליתם שיש לא מעט דברים שכדאי לדעת בנושא, שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נראה בהתחלה, ושללא סיוע משפטי התהליך יכול להיות מתיש, מסורבל וקשה למדי. ובדיוק לשם כך כתבנו עבורכם את המאמר הנוכחי, בו נלמד כל מה שחשוב לדעת על היעזרות בעורך דין מקצועי כאשר רוצים למכור או לרכוש דירה הנמצאת בהליכי התחדשות עירונית. ובנוסף, המאמר יעזור לכם להבין האם, כיצד ומתי עוד עורך דין התחדשות עירונית יכול לסייע לכם מבחינה משפטית.

מהם פרויקטים של התחדשות עירונית?

כאשר מדברים על פרויקטים של התחדשות עירונית, לרוב הכוונה לפרויקט תמ"א 38, שמעודד יזמים לבצע חידוש לבנייני מגורים שנבנו לפני שנת 1980, במטרה לחזק אותם מפני רעידות אדמה. תכניות התמ"א נחלקות לכמה סוגים, כאשר השניים העיקריים שבהם הם: פינוי בינוי, הכולל הריסה מוחלטת של הבניין ובנייתו מחדש, או חידוש שאינו כולל הריסה מוחלטת של המבנה.
וכפי שאתם יכולים לראות, הפרויקטים האלו נהיים שכיחים יותר ויותר בארץ. ולכן בעצם אנו רואים עוד ועוד בנייני מגורים מיושנים שנמצאים בהליכי תמ"א והתחדשות עירונית.

מתי נזדקק לשירותיו של עורך דין התחדשות עירונית?

ככל שיותר ויותר מבני מגורים עוברים הליכי התחדשות עירונית כמו פרויקטים של תמ"א, כך גם עולה הביקוש לשירותיו של עורך דין התחדשות עירונית – שיכול לסייע לבעלי, קוני או שוכרי דירות, הנמצאות בעיצומן של פרויקטים מסוג זה, וכן ליזמי נדל"ן שרוצים לבצע את התכנית. משרד עורכי דין המתמחה בנושאי התחדשות עירונית יוכל לעזור לכם להעריך את שווי הנכס המדובר, ויידע לייעץ לכם בנושא מחיר הנכס שנקבע לשם השכרה או מכירה. וכמו כן, משרד עורכי דין המתמחה בתחום זה, יידע להכווין וללוות אתכם בדרך להשגת המטרות והיעדים שלכם, בכל הנוגע לפרויקטי תמ"א או דירות שנמצאות בהליכי ההתחדשות העירונית.

הכירו את עורך הדין שיסייע לכם בפרויקטים של התחדשות עירונית

במידה ואתם מחפשים עורך דין התחדשות עירונית – אתם חייבים להכיר את משרד עורכי הדין של ל.עמידור ושות', המתמחה ועוסק מעל שני עשורים בתחומי מקרקעין, דיני תכנון ובנייה, התחדשות עירונית ופינוי בינוי, ונחשב למשרד עורכי הדין הוותיק, האמין והמקצועי ביותר בארץ. לבעלי המשרד ניסיון עשיר ורב שנים בפרויקטי נדל"ן מסוג תמ"א 38, והמשרד נחשב למשרד עורכי הדין המוביל בישראל בתחום המקרקעין בכלל ובתחומי תמ"א ופינוי בינוי בפרט. ולכן, אם אתם מעוניינים בעורך דין התחדשות עירונית שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות, העובד במשרד עורכי דין נחשב, איכותי ומצטיין בתחומי המקרקעין והנדל"ן – אין ספק שכדאי לכם לפנות רק למשרד ל.עמידור ושות'.